Skip Navigation Links
Skip Navigation Links

Now on Bring4th.org

Bring4th.org

Forums

Online Store

Seeker Connector

Gaia Meditation

Subscriptions

Links

Donate/Volunteer

Join Us

Facebook

Twitter

Youtube

Patreon


Biblioteka

Podręcznik Wędrowca (w formacie PDF)

Podręcznik Wędrowca to instrukcja obsługi dla duchowych odmieńców: ludzi którzy czują, że Ziemia nie jest ich domem, oraz ci, którzy czują się samotnie na drodze swej duchowej podrózy. Książka ta mówi też o uczuciu alienacji, która izoluje poszukujących, o cierpnieniach doczesnego życia, o uzdrawianiu duszy, o odkrywaniu swego sensu życia i jak wieść życie pełne oddania w tak hałaśliwym świecie.

Copyright © 2001 L/L Research

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment tej książki nie może być publikowany lub używany w żadnej formie: graficznej, elektroniczney czy mechanicznej, włączając w to kopiowanie i przechowywanie informacji - bez pisemnej zgody posiadacza praw autorskich.

ISBN: 978-83-916665-9-3

Opublikowane przez:
L/L Research
Box 5195
Louisville, Kentucky 40255-0195

Bardzo dziękujemy za docenianie naszego materiału. Jeżeli czytasz lub pobierasz zawartośc tej strony, prosimy o rozważenie darowizny, byśmy mogli udostępniać ten materiał za darmo.

Dokumenty poniżej są w formacie PDF. Po kliknięciu, otworzą się w nowym oknie, skąd można je wydrukować lub czytać. Zawartośc jest identyczna z drukowaną wersją książki.

  Skip Navigation Links

Copyright © 2021 L/L Research