Skip Navigation Links
Skip Navigation Links

Now on Bring4th.org

Bring4th.org

Forums

Online Store

Seeker Connector

Gaia Meditation

Subscriptions

Links

Donate/Volunteer

Join Us

Facebook

Twitter

Youtube

Patreon


Бібліотека

Закон Одного - український переклад

Перекладач - Федір Сидоренко

   

Закон Одного: Книга 1
© 1984 Дон Елкінс, Карла Рюкерт, Джім Маккарті

Безкоштовне завантаження:
PDF Version (7.47 MB)
Mobi Version (7.93 MB)/Epub Version (2.91 MB) (for e-book readers)

 

 

 

 

 

Примітка про переклад
Перекладач зробив все можливе, щоб зробити кращий переклад, на який він здатний. Проте, L/L Research не може особисто перевірити, що це можливо найточніший переклад. Можливо будуть невідповідності між оригінальною англійською і переведеною версією. Коли ви сумніваєтеся, будь ласка, якщо можливо, порівняйте переклад з оригіналом на англійській мові, щоб спробувати прояснити задум Ра.

Ра підкреслював автентичність переданих ним повідомлень. Наприклад, у відповідь на бажання запитувача зробити і опублікувати фотографії контакту, Ра відповів:

88.12 “Ми просимо, щоб будь-які фотографії говорили правду, щоб вони були датованими і чіткими настільки, щоб не було ніякої тіні, а тільки істинне зображення, яке можна запропонувати тим, хто шукає правду. Ми прийшли, як сумирні посланці Закону Одного, бажаючи зменшити спотворення. Ми просимо, щоб ви, хто стали нашими друзями, взяли до уваги те, що обговорювалося вище і не думали швидко видалити малозначущу деталь, але, як і завжди, брали до уваги іншу можливість, оскільки адепт повинен бути собою і пропонувати все як у нього є і відбувається з ним без будь-якого обману".

Не соромтеся звертатися до L/L Research через електронну пошту з будь-якими питаннями, які можуть відноситися до значення слова, фрази або концепту. Ми теж – тільки студенти цієї філософії.

Авторські права захищені. Ніяка частина цієї книжки не може бути відтворена або використана у будь-якій формі або будь-яким засобом – графічним, електронним або механічним, у тому числі фотокопіюванням або системами зберіганням інформації і відновлення без письмового дозволу від утримувача авторського права.

Published by L/L Research
Box 5195
Louisville, Kentucky 40255-0195
USA


Велике вам спасибі за те, що цінуєте наші матеріали. Оскільки ви читаєте або завантажуєте, будь-ласка розгляньте можливість пожертвування через наш Online Store, щоб допомогти нам підтримувати цей матеріал доступним для всіх користувачів.

  Skip Navigation Links

Copyright © 2021 L/L Research